Olsztyn ,
Warmia i Mazury

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Na wniosek Kolegium Sędziów PZJ, Zarząd wprowadza zapis do Regulaminu Rejestracji i Licencji , iż licencje zawodników na rok 2019 mogą być wystawione wyłącznie po przestawieniu potwierdzenia zawarcia polisy ubezpieczeniowej na cały okres obowiązywania licencji, czyli do 31 grudnia 2019.
W takiej sytuacji posiadanie licencji PZJ będzie równoznaczne z pewnością posiadania polisy NNW przez cały rok startów.

Zwalnia to zawodników z przedstawiania swoich polis podczas zawodów, a sędziów z konieczności kontroli.

Polisy ubezpieczeniowe można zawierać na okres 12 miesięcy, jednak mogą one być podpisane z 1- 2 miesięcznym wyprzedzeniem (w zależności od firmy ubezpieczeniowej).

Osoby, które posiadają polisy kończące się trakcie roku 2019 mogą wypowiedzieć u swoich ubezpieczycieli aktualną polisę (na podobnych zasadach jak polisy OC w przypadku sprzedaży) i zawrzeć je ponownie od 1 stycznia do 31 grudnia.


Podobna procedura obowiązywać będzie w następnych latach.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
Proponuję zorganizowanie KURSU gospodarzy toru do obsługi zawodów w
konkurencji skoki, który można byłoby przeprowadzić w Galinach w styczniu
2019. Wstępnie deklarację realizacji uzyskałem od Szymona TARANTA jak
również Mirosława OWCZARKA z klubu jeździeckiego Galiny.

Warunkiem jest odpowiednia ilość zgłoszeń.
 
Zapisy e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

galiny

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
logo ekwador

image001


Oficjalny Ranking
Halowego Pucharu Warmii i Mazur 2018/2019
rozgrywanego w ośrodku jeździeckim Ekwador
 
 
 
Kategoria Senior
 
Zawodnik Klub I Elim II Elim III Elim IV Elim V Elim Suma
Monika Pasik LKJ w Gałkowie 9 10       19
Jacek Zagor LKS Nadwiślanin Kwidzyń 8   7     15
Nerijus Sipaila NSO   5 9     14
Dawid Czarnecki Kaszubskie St. Promowania Sportów Konnych 10         10
Martyna Rynkiewicz LKJ w Gałkowie     10     10
Natalia Palmowska Lotar Biskupiec   9       9
Natalia Liszewska JKS U Robsonów     8     8
Irmantas Grikienis Kauno   7       7
Robert Hestkowski JKS U Robsonów   6       6
Evita Vismeryte UAB     6     6
Weronika Wilczewska bpk     5     5
Matas Petraitis SK Audruvis     3     3
Kristupas Petraitis SK Audruvis     2     2
Anastasiia Yarmoluk JKS U Robsonów     1     1

 

Kategoria Junior

Zawodnik Klub I Elim II Elim III Elim IV Elim V Elim Suma
Kaja Pietrzak KJ J.J.Darboven 10 6  1     17
Emilia Masialskaite Kauno   8 7     15
Ewelina Rocka WKJ Lublin   10       10
Beatrice Zujute Kauno   4 6     10
Weronika Wilczewska bpk     10     10
Sara Susperregui-Stempkowska bpk   9       9
Ewa Wikalińska bpk     9     9
Migle Golubkeviciute Kauno     8     8
Anastasiia Yarmoluk JKS U Robsonów   7       7
Lena Maruszak KS AZS UWM Olsztyn   3 3     6
Magdalena Dąbrowska KS AZS UWM Olsztyn   5       5
Julia Regucka KS Nad Wigrami     5     5
Julia Kozerska KJ Strzała     4     4