Olsztyn ,
Warmia i Mazury

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

logonapiwoda

Parkury otwarte
Napiwoda 28.09.2019
 
 
  1. Organizator: Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki ,,Napiwoda”
  2. Termin: 28.09.2019.
  3. Miejsce: Stajnia Napiwoda
  4. Warunki techniczne:     Hipodrom 66x40  – piasek    Rozprężalnia - trawiasta

 

 

Naciśnij, aby pobrać propozycje.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Zarząd pragnie złożyć gratulacje wszystkim zawodnikom i ekipą którzy reprezentowali nasze województwo na Mistrzostwach Polski Dzieci i Młodzieży 2019 odbywających się w Jakubowicach, a byli to:

  • Dzieci II:

           Maja Dzipanow konie Dragon i Mojra Favo z klubu LKJ Gałkowogałkowo

  • Grupa D-bis:

           Julia Parda koń Fiona z klubu Polish Pony Club

  • Grupa C:

           Karina Ludwicka koń Korund z klubu LKJ Gałkowo

azs amarant

 

           Julia Parda koń Juultje z klubu Polish Pony Clublogo robson

  • Grupa A2:

           Lena Czeszejko-Sochacka konie Miłek Sport Pony i Sweet Emma z klubu JKS U Robsonów

           Agata Dąbrowska koń Timur Evita z klubu AZS UWM Olsztyn

  • Grupa A1:

           Agata Dąbrowska koń Toskania z klubu AZS UWM Olsztyn

Szczególne gratulujemy amazonce Lenie Czeszejko-Sochackiej reprezentantce klubu JKS U Robsonów, która na koniu Miłek Sport Pony zdobyła złoty medal w kategorii A2. Warto wspomnieć że do rozgrywki w tej kategorii zakwalifikowało się 16 par. Gratulujemy rodzicom oraz trenerowi Panu Antoniemu Pacyńskiemu.

Podczas czterodniowych zmagań wspierali naszych zawodników Pani Monika Pasik trener kadry Dzieci 2019, Pan Krzysztof Ferenstein wiceprezes WMZJ oraz Pan Antoni Pacyński przew. WKE.

logo polish pony club1

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Mistrzostwa Warmii i Mazur 2019 już za nami impreza odbyła się w Biskupcu niedaleko Iławy.

Zdjęcia autorstwa @Foto Jack Jacek Kowalski 

  • Kategoria Młodzików i Juniorów Młodszych na kucach do 131 cm.

68753675 1331956900316358 2120461178357415936 o

1. Agata Dąbrowska na koniu Toskania - AZS UWM Olsztyn
2  Dominika Obrębska na koniu Frugo - Stajnia Szyldak
3. Aleksander Kraśko na koniu Pierot - LKJ w Gałkowie

  • Kategoria Młodzików i Juniorów Młodszych na kucach do 149 cm.

69279122 1331959573649424 6371032574239703040 o


1. Agata Dąbrowska na koniu Timur Ewita - AZS UWM Olsztyn
2. Jesika Neukirch na koniu Stefanie - Polish Pony Club
3. Lena Czeczejko-Sochacka na koniu Miłek Pony Sport - JKS U Robsonów

  • Kategoria Junior Młodszy

69642873 1331972053648176 4424035426931572736 o


1. Kuba Kraśko na koniu Armstrong - LKJ w Gałkowie
2. Martyna Kozioł na koniu Bella Dona ZK - AZS UWM Olsztyn
3. Wiktor Kajetan Piechota na koniu Cesarz Soymax - SKJ REVEL

  • Kategoria Junior

69267655 1331965166982198 8661966124176375808 o


1. Magdalena Dąbrowska na koniu Verona - AZS UWM Olsztyn
2. Monika Michalak na koniu Royal dr Revel
3. Patrycja Kozioł na koniu Saragossa ZK - AZS UWM Olsztyn

  • Kategoria Senior

69739885 1331973736981341 7827585593541394432 o


1.Przemysław Kalicki na koniu Caillou TF - Bertyn piastowo
2. Monika Pasik na koniu Coca Light Semilly - LKJ w Gałkowie
3. Lena Maruszak na koniu Calandria - AZS UWM Olsztyn

 Zdjęcia dzięki @Foto Jack Jacek Kowalski

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy!

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Na wniosek Komisji ds.Dzieci zarząd odwołał poprzedni skład kadry WMZJ 2019 i uchwalił nowy skład kadry.
 
Uchwalono 05/04/19 na spotkaniu zarządu. 
 
I Kuce
 
Lena Czeszejko-Sochacka
Karina Ludwicka
Agata Dąbrowska
Marianna Pupiałło
Julia Parda
Jakub Mroczek
 
II Duże Konie
 
Kaja Milewska
Kaja Pietrzak
Maja Dzipanow
Nina Tulisow