Start

Super User
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Nieoficjalny Ranking Halowego Pucharu Warmiii i Mazur 2019/2020

logo ekwador

 

Kategoria KUCE do 131 cm

Zawodnik Klub I Elim II Elim III Elim IV Elim V Elim Suma
Agata Dąbrowska KS AZS UWM Olsztyn 10 10 10     30
Marianna Pupiałło PKJ Bracia Romanowscy 8 9 9     26
Aleksandra Zalewska bpk   8 7     15
Dominika Koper JKS U Robsonów   7 8     15
Dominika Obrębska KJ Stajnia Szyldak 9         9
               

 

 

Kategoria KUCE 149

Zawodnik Klub I Elim II Elim III Elim IV Elim V Elim Suma
Lena Czeszejko-Sochacka JKS U Robsonów 10 10 10     30
Agata Dąbrowska KS AZS UWM Olsztyn 9 6 9     24
Magdalena Fras KJ Stajnia Szyldak 6 5 6     17
Maraianna Pupiałło PKJ Bracia Romanowscy 5 7 4     16
Karolina Szostawicka Polish Pony Club 7 4       11
Jakub Mroczek Polish Pony Club   9       9
Jesika Neukirch Polish Pony Club 8         8
Jesika Neukirch Stajnia Koniuszewo      7     7
Sandra Górnicka bpk         5
Dominika Obrębska KJ Stajnia Szyldak 4         4
Zuzanna Gilla Sopocki KJ   3       3
Kornelia Piątek Stajnia Ząbrowiec     3     3
               

                                                                                             

Kategoria Junior

Zawodnik Klub I Elim II Elim III Elim IV Elim V Elim Suma
Lena Maruszak KS AZS UWM Olsztyn 5 9 7     21
Magdalena Dąbrowska KS AZS UWM Olsztyn  7 8     19
Monika Michalak bpk  8 6 5     19
Weronika Wilczewska bpk    7     16
Julia Błaszczak bpk  10         10
Ewa Wikalińska bpk   10       10
Lena Olszekiewicz KJ Aldragho Piaseczno      10     10
Oliwia Kaszubowska Sopocki KJ 9         9
Weronika Winkler KJ Żarnowo  6        8
Aleksandra Czerska KJ Just Riding Kilelce     8     8
Arina Gorbacheva Rosja     6     6
Anastasiia Yarmolyuk Rosja    4        4
 Iga Pieczkowska  KS UWM Olsztyn    3        3
               

 

Kategoria Senior

Zawodnik Klub I Elim II Elim III Elim IV Elim V Elim Suma
Paulina Tomaszewska JKS U Robsonów 9 10       19 
Weronika Wilczewska bpk   9 10      19
Miłosz Adach KJ Aprav    6      15
Kamila Bejnar KS AZS UWM Olsztyn 8    4      12
Raimonda Samusyte Nemuno zirgynas  10          10
Anna Kopcych PKJ Bracia Romanowscy  6 3       9
Maria Belova Rosja    8 1      9
Zuzanna Nadolny-Zawadowicz KJ Aprav     8     8
Robert Wilczewski SKJ Beckersport Raszyn 7         7
               

 

Link do źródła