Olsztyn ,
Warmia i Mazury

Start

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

 

REGIONALNY KALENDARZ ZAWODÓW NA 2016 ROK
ostatnia aktualizacja z dnia 20 października
 
TERMIN MIEJSCE RANGA
DYSCYPLINA
PROPOZYCJE LISTY
START.
WYNIKI UWAGI
29-30.01 DĄBRÓWKA MAŁA HZR - B - -

wyniki ZR
wynikiHPP

 
13-14.02 DĄBRÓWKA MAŁA HZR - B pobierz    wyniki HPWM-IV ELIMINACJE
19-21.02 DĄBRÓWKA MAŁA HZR - B PRZY ZO HPP pobierz  

 wyniki ZR
wynikiHPP

W KLASACH: L, P i N
12-13.03 DĄBRÓWKA MAŁA HZR - B pobierz    wyniki HPWM-V ELIMINACJE
19-20.03 DĄBRÓWKA MAŁA HZR - B pobierz    wyniki HPWM-VI ELIMINACJE
1-3.04 DĄBRÓWKA MAŁA HZR - B PRZY HPP pobierz  

 wyniki ZR

wynikiHPP

W KLASACH L, P, N
9-10.04 DĄBRÓWKA MAŁA HZR - B pobierz    wyniki HPWM-FINAŁ
9.04 JANUSZEWO MR - A odwołane    - Halowe Mistrzostwa Warmii i Mazur w ujeżdżeniu
23-24.04 GAŁKOWO ZR - B pobierz    wyniki  
30.04.-1.05 KĘTRZYN ZR - B pobierz    wyniki  
3.05 DOBRE MIASTO ZR - B pobierz    wyniki  
6-7.05 RUŚ MAŁA ZR - F pobierz    
7.05 BRANIEWO ZR - B pobierz    wyniki  
7-8.05 GAŁKOWO ZR - B pobierz    wyniki Niedziela: konkurs licencyjny
14.05 PACÓŁTOWO ZR - B pobierz    wyniki  
21.05 PASŁĘK ZR - B pobierz    wyniki MEMORIAŁ H. HUCZA
28-29.05 STAROGARD GDAŃSKI ZR-B  pobierz    wyniki  
4.06 TYNWAŁD ZR - B pobierz    wyniki  
4.06 CZOSNOWO ZT - B pobierz    wyniki  
5.06 OLSZTYN ZR - B pobierz    wyniki

Memoriał Doc. Wadowskiego-
wzrosła pula nagród!

11.06 LIDZBARK WARM. ZR - B pobierz    wyniki  
17-19.06 DĄBRÓWKA MAŁA ZR-B pobierz    wyniki  ZR-B podczas ZO1*/CSN
17-19.06 DĄBRÓWKA MAŁA ZO1*/CSN pobierz    wyniki  
18.06 ELBLĄG ZR-B        
19.06 PIASTOWO ZT-B pobierz    wyniki XIV Piastowiada- Piknik Jeździecki dla Amatorów
25.06 RZECZNA ZR - B  pobierz    wyniki DERBY RZECZNEJ
02.07 PASŁĘK ZR-B pobierz    wyniki O Puchar Prezesa MKJ NENIA
1-3.07 GAŁKOWO CSN  pobierz    wyniki  Gałkowo Masters
1-3.07 GAŁKOWO ZR - B pobierz    wyniki ELIMINACJE - 4-latków
9.07 SPRĘCOWO ZR - B  odwołane    -  Zawody odwołane
16.07 LIDZBARK WARM. ZR - B   pobierz    wyniki

 Pod patronatem

Wójta Gminy Kiwity

30.07 MORĄG ZR-B  odwołane    -  Zawody odbęda się w innym terminie
29-31.07 DĄBRÓWKA MAŁA

ZR- B

ZO CSN

 pobierz

pobierz

 

 wyniki

wyniki

 
06.08 LIDZBARK WARM. ZR - B  pobierz    wyniki  Mistrzostwa Północy
13-14.08 KĘTRZYN ZR-B  pobierz    wyniki  
15.08 DZIAŁDOWO ZR - B  odwołane    -  Zawody odwołane
20.08 BRANIEWO ZR - B przeniesione    -  Przeniesione na 04.09
21.08 PELNIK ZR - B  pobierz  listy  wyniki  
27-28.08 DĄBRÓWKA MAŁA MR - B  pobierz    wyniki MISTRZOSTWA WARMI I MAZUR W SKOKACH
03.09 ELBLĄG ZR-B  odwołane    -  zawody odwołane
04.09 BRANIEWO ZR-B pobierz    wyniki  
10-11.09 GAŁKOWO ZR - B      -  Przeniesione na 24-25.09
17.09 PASŁĘK ZR - B  pobierz    wyniki DERBY PASŁĘKA
24-25.09 GAŁKOWO ZR-B pobierz    wyniki  
15-16.10 DĄBRÓWKA MAŁA HZR - B  pobierz    wyniki HPWM 2016/17-I ELIMINACJE
12-13.11 DĄBRÓWKA MAŁA HZR - B  pobierz     HPWM-II ELIMINACJE
17-18.12 DĄBRÓWKA MAŁA HZR - B  pobierz     HPWM-III ELIMINACJE
26.11 JANUSZEWO ZR-B  pobierz     Halowe Regionalne Zawody w Skokach
ZAPROSZENIA NA ZAWODY Z INNYCH WZJ-ów
29-31.07 DAMASZKA ZR-B       Grand Prix Kociewia
20-21.08 STAROGARD GDAŃSKI ZR-B pobierz      
24-25.09 KWIEKI ZR-B pobierz      
 
 
REGIONALNY  KALENDARZ  ZAWODÓW  JEŹDZIECKICH  2015
ostatnia aktualizacja z dnia: 21 grudnia

  propozycje, listy oraz wyniki prosimy przesyłać wyłącznie w rozszerzeniu PDF lub DOCX
LP TERMIN MIEJSCE RANGA
DYSCYPLINA
PROPOZYCJE LISTY START. WYNIKI UWAGI
   6-8.02  DĄBRÓWKA MAŁA HZO - B***    -    HALOWY PUCHAR POLSKI
   21-22.02  DĄBRÓWKA MAŁA HZR - B    -    HPWM IV ELIMINACJE
  7-8.03 DĄBRÓWKA MAŁA HZR - B  pobierz  -  pobierz HPWM V ELIMINACJE

   28-29.03  JANUSZEWO MR - A pobierz  pobierz wyniki mistrzostw,
konkursy ZR
I HALOWE MISTRZOSTWA WARMII I MAZUR W UJEŻDŻENIU
   28-29.03  DĄBRÓWKA MAŁA  HZR - B  pobierz -    FINAŁ HALOWEGO PUCHARU WARMII I MAZUR
   10-12.04  DĄBRÓWKA MAŁA  HZO - B  pobierz -    
  10-12.04 DĄBRÓWKA MAŁA  HZR - B  pobierz -  
 
  25-26.04 GAŁKOWO ZR - B pobierz - pobierz
 
   2-3.05  KĘTRZYN  ZR - B pobierz - pobierz
Memoriał Andrzeja Różyckiego
 
  9.05 BRANIEWO  ZT - B pobierz - pobierz
 
  16.05 PASŁĘK ZR - B pobierz - pobierz
MEMORIAŁ HENRYKA HUCZA
 
  17.05 GALINY ZT - B pobierz -  nie dostarczono
 
  23.05 KOBYŁOCHA ZR - A pobierz - nie dostarczono Memoriał płk Jerzego Iwanowskiego
 
  24.05 GALINY D pobierz - nie dostarczono Mistrzostwa Warmii i Mazur w powożeniu
 
  30.05 PIASTOWO ZT - D pobbierz - nie dostarczono LIGA ZAPRZĘGOWA
 
  23-24.05 GAŁKOWO ZR - B pobierz - pobierz
 
   30-31.05  OLSZTYN  ZR - B pobierz - pobierz  MEMORIAŁ DOC. WADOWSKIEGO
 
  6-7.06 DĄBRÓWKA MAŁA ZR - A pobierz -  
 
  6.06 TYNWAŁD ZT - B pobierz - nie dostarczono
 
   7.06  CZOSNOWO ZT - B pobierz - pobierz  
 
  14.06 LIDZBARK ZR - B pobierz - pobierz
Wzrosła pula nagród
 
  20.06 PASŁĘK ZR - B pobierz - pobierz
O Puchar Prezesa MKJ NENIA
 
  20-21.06 DĄBRÓWKA MAŁA ZR - B pobierz -  
 
  26-28.06 GAŁKOWO CSN pobierz - -
 
   27.06 RZECZNA ZR - B pobierz - pobierz
DERBY RZECZNEJ
 
  5.07 PIASTOWO ZT - B - - - PIASTOWIADA
 
  5.07 BRANIEWO ZR - B  - - -
 
   11.07  MALINOWO  ZR - B pobierz - pobierz  
 
   12.07  LIDZBARK  ZR - B pobierz - pobierz  
 
  18.07 SPRĘCOWO ZR - B pobierz - pobierz
 
  24-26.07 DĄBRÓWKA MAŁA ZO - B**   -  
 
  2.08 LIDZBARK  MR - B pobierz -  
 
  8-9.08 KĘTRZYN ZR - B - - -
 
  15.08 GUTKOWO  ZR - B pobierz - pobierz  
 
  16.08 PELNIK ZR - B pobierz - pobierz  
 
  22.08 SPRĘCOWO  ZR - B pobierz - -
 
  28-30.08 DĄBRÓWKA MAŁA MR - B pobierz - pobierz Mistrzostwa Warmii i Mazur w skokach
 
  6.09 BRANIEWO  ZR - B pobierz -  

.
  12-13.09 GAŁKOWO ZR - B pobierz -  
 
  26.09 PASŁĘK  ZR - B pobierz - pobierz DERBY PASŁĘKA
 
  2-4.10 DĄBRÓWKA MAŁA HZR/HZO - B pobierz -  
 
  24-25.10 DĄBRÓWKA MAŁA HZR - B pobierz - pobierz HPWM - I eliminacje
 
  14.11 JANUSZEWO B      
 
  14-15.11 DĄBRÓWKA MAŁA HZR - A pobierz    
 
  21-22.11 DĄBRÓWKA MAŁA HZR - B pobierz - pobierz HPWM - II eliminacje
 
  19-20.12 DĄBRÓWKA MAŁA HZR - B pobierz - pobierz

HPWM - III eliminacje

 

Kalendarz imprez jeździeckich 2014
ostatnia aktualizacja z dnia 16  grudnia, godz. 16:29
TERMIN MIEJSCE RANGA DYSCYPLINA PROPOZYCJE LISTY START. WYNIKI UWAGI
 11.01 JANUSZEWO
 
 PO - B    -  -  
 18-19.01 DĄBRÓWKA MAŁA  HZR - A    -    
 
 25-26.01 DĄBRÓWKA MAŁA  HZR -B    -    
 
 8-9.02 DĄBRÓWKA MAŁA  HZR - B    -    HPWM - IV eliminacje
 
 15.02 JANUSZEWO
 
 PO - B    -  -  
1-2.03 DĄBRÓWKA MAŁA  HZR - B    -   HPWM - V eliminacje
 
22-23.03 DĄBRÓWKA MAŁA HZR, HZT - A pobierz -  -  
 
5-6.04 DĄBRÓWKA MAŁA  HZR - B  pobierz - pobierz HPWM - VI eliminacje + konkurs kwalifikacyjny(sobota)
12-13.04 DĄBRÓWKA MAŁA  HZR - B  pobierz - pobierz Finał Halowego Pucharu Warmii i Mazur
26-27.04 GAŁKOWO ZR - B  pobierz - pobierz Sobota - konkurs
kwalifikacyjny
3-4.05 KĘTRZYN ZR - B  pobierz - pobierz konkursy kwalifikacyjne
 
10.05 PASŁĘK
 
 ZR - B  pobierz - pobierz  IV memoriał Henryka Hucza
17.05 BRANIEWO ZR - B pobierz  - pobierz  
 
17-18.05 WRZESINA ZR - A pobierz  - pobierz plus konkursy amatorskie
w L klasie
18.05 GALINY D  -  -  -
 
23-24.05 MAŁA RUŚ ZK i ZT - F  -  -  
 
 24-25.05 OLSZTYN
 
 ZR - B  pobierz  - pobierz Memoriał Doc. Wadowskiego
31.05-1.06 DĄBRÓWKA MAŁA ZR - B  pobierz  - pobierz  
1.06 PIASTOWO D  -  -  -
 
12-13.06 GALINY PO - B  -  -  - od LL do C
 
15.06 LIDZBARK WARMIŃSKI ZR - B pobierz  - pobierz
 
14-15.06 DAMASZKA (POM.)  ZR - B  -  - pobierz ELIMNACJE MAKROREGIONU DO OOM
20-22.06 GAŁKOWO ZR - B pobierz  - pobierz eliminacje 4 - latków do
MPMK
21.06 PASŁĘK
 
ZR - B pobierz  - pobierz  
22.06 MALINOWO D  -  -  -
 
28.06 RZECZNA
 
 ZR - B  pobierz -  pobierz Derby Rzecznej
3-5.07 GALINY MR - B  -  -  - Mistrzostwa W. i M.
Młodych koni
5.07 ELBLĄG  ZT - B pobierz -   Liga - I eliminacje
REGULAMIN
6.07 PIASTOWO  -  -  -  - Piknik Jeździecki
 
11-13.07 GAŁKOWO CSN        
 
19.07 ELBLĄG
 
 ZT - B        Liga - II eliminacje
19-20.07 NAWIADY ZR - B pobierz  -  pobierz
 
20.07 LIDZBARK WARMIŃSKI ZR - B  pobierz  - pobierz  
20.07 KĘTRZYN D  -  -  -
 
26-27.07 DĄBRÓWKA MAŁA ZR - B  pobierz  - pobierz XIV Puchar JKS u
Robsonów
3.08 LIDZBARK WARMIŃSKI MR - B  pobierz  -  pobierz Mistrzostwa Północy
9.08 ELBLĄG
 
 ZT - B    -   Liga - III eliminacje
15.08 DZIAŁDOWO ZR - B pobierz  - pobierz NOWE PODŁOŻE!
 
16.08 BRANIEWO ZR - B pobierz  -  pobierz
 
17.08 NARUSA D      
 
30.08 TYNWAŁD ZT - B      
 
30-31.08 DĄBRÓWKA MAŁA MR - B pobierz  -  pobierz Mistrzostwa Warmii i Mazur w skokach
6.09 ELBLĄG
 
 ZT - B       Liga - Finały
13 -14.09 KĘTRZYN ZR - B   pobierz     pobierz
 
20.09 PASŁĘK
 
 ZR - B  pobierz      Derby Pasłęka
20-21.09 GAŁKOWO ZR - B  pobierz    pobierz
 
 4-5.10  KIERZBUŃ
 
ZR - B       Wielkie Derby Kierzbuńskie
11-12.10 DĄBRÓWKA MAŁA HZR - B  pobierz  lista pobierz   Nowe podłoże kwarcowe
 
25-26.10 DĄBRÓWKA MAŁA HZR - B  pobierz  lista pobierz pobierz Halowy Puchar Warmii i Mazur - I eliminacje
15-16.11 JANUSZEWO HZR - A pobierz  - sb nd rundy
 
29-30.11 DĄBRÓWKA MAŁA HZR - B  pobierz  pobierz  pobierz HPWM II eliminacje
 
6.12 JANUSZEWO PO pobierz  -  -
 
13-14.12 DĄBRÓWKA MAŁA HZR - B pobierz  -  pobierz HPWM III eliminacje
 
20.12 JANUSZEWO PO pobierz  -  -
 

 



KALENDARZ  ZAWODÓW /IMPREZ JEŹDZIECKICH NA  2013  ROK.

 

ostatnia aktualizacja z dnia 22 grudnia

 

 

 

TERMIN DYSCYPLINA MIEJSCE PROPOZYCJE LISTY STARTOWE
 WYNIKI UWAGI
12.01 B JANUSZEWO pobierz  - pobierz Skaczemy dla WOŚP
9-10.02 B DĄBRÓWKA MAŁA pobierz  -  - HPWM - IV eliminacje
2-3.03 B DĄBRÓWKA MAŁA pobierz  - pobierz HPWM - V eliminacje
16-17.03 B DĄBRÓWKA MAŁA pobierz  -  pobierz HPWM - VI eliminacje
16-17.03 A JANUSZEWO pobierz  pobierz pobierz  
23-24.03 B BIAŁOGÓRA (Pom. ZJ) pobierz     Zaproszenie od Organizatora
6-7.04 B DĄBRÓWKA MAŁA pobierz  -   Finał Halowego Pucharu Warmii i Mazur
13-14.04 A JANUSZEWO pobierz  pobierz  pobierz  Puchar Pojezierza Iławskiego
27-28.04 B GAŁKOWO pobierz  -  pobierz  
4.05 B BRANIEWO pobierz  -    
4-5.05 B KĘTRZYN pobierz  -  pobierz
 11.05 B PASŁĘK pobierz -  pobierz  III Memoriała Henryka Hucza
18-19.05 B DĄBRÓWKA MAŁA  pobierz -    
25-26.05 B GAŁKOWO  pobierz -  pobierz  
 1-2.06 B OLSZTYN  pobierz - pobierz  Memoriał Doc. Wadowskiego
15.06 A WRZESINA  pobierz - pobierz  
15.06 B PASŁĘK pobierz - pobierz  
16.06 B LIDZBARK WARM.  pobierz - pobierz  
22-23.06 B GAŁKOWO pobierz - pobierz  
 29.06 B RZECZNA pobierz - pobierz  Derby Rzecznej
6.07 B PIASTOWO / ELBLĄG  - - - Piknik jeździecki
12-14.07 ZO - B** GAŁKOWO pobierz -   GAŁKOWO MASTERS
13-14.07 B SOKOLNIK        
20.07 B BRANIEWO pobierz - pobierz  
27-28.07 B DĄBRÓWKA MAŁA pobierz - pobierz Puchar JKS U Robsonów
4.08 B LIDZBARK WARM. pobierz - pobierz Mistrzostwa Warmii
11.08 B SOKOLNIK pobierz - pobierz dodatkowy konkurs licencyjny
15.08 B MALINOWO/DZIAŁDOWO pobierz - pobierz  
31.08-1.09 MR - B DĄBRÓWKA MAŁA pobierz - pobierz Mistrzostwa Warmii i Mazur
8.09 B GRÓDKI pobierz - - wstępne, zatwierdzone po obsadzie GT
14-15.09 B GAŁKOWO pobierz - pobierz  
 21.09 B PASŁĘK pobierz - pobierz Pasłęckie Derby
 28-29.09 B  GAŁKOWO pobierz - pobierz  







5-6.10 HZR-B DĄBRÓWKA MAŁA pobierz -    
12-13.10 HZR-A DĄBRÓWKA MAŁA pobierz -    
 13.10 PO  JANUSZEWO pobierz - -  
 19-20.10 HZR-B DĄBRÓWKA MAŁA pobierz pobierz pobierz HPWM - I eliminacje
26-27.10 HZR-A JANUSZEWO pobierz -   Puchar Pojezierza w Ujeżdżeniu
3.11 PO - B JANUSZEWO pobierz - -  
9-10.11 HZR-B DĄBRÓWKA MAŁA pobierz -    
23-24.11 HZR-B DĄBRÓWKA MAŁA pobierz -   HPWM - II eliminacje
30.11-1.12 HZR-A DĄBRÓWKA MAŁA pobierz - pobierz  
7.12 B JANUSZEWO pobierz -    
14-15.12 HZR-A JANUSZEWO - - - przeniesione na styczeń
14-15.12 HZR-B DĄBRÓWKA MAŁA pobierz - pobierz HPWM - III eliminacje
             



KALENDARZ ZAWODÓW 2012
ostatnia aktualizacja: 20 grudnia
TERMIN RANGA MIEJSCE PROPOZYCJE LISTY START.      WYNIKI      
UWAGI
 7.01  HZT-B  JANUSZEWO  pobierz  -  pobierz  Skaczemy dla WOŚP
 28-29.01  HZR-B  DĄBRÓWKA MAŁA  pobierz  -  pobierz  
 18-19.02  HZR-B  DĄBRÓWKA MAŁA  pobierz  -  pobierz  IV eliminacje HPWM
 3-4.03  HZR-B  DĄBRÓWKA MAŁA  pobierz  -  pobierz  V eliminacje HPWM
 10.03  HZT-B  JANUSZEWO  pobierz  - -  Szkoleniowo-treningowe
 17-18.03  HZR-B  DĄBRÓWKA MAŁA  pobierz  -  pobierz  VI eliminacje HPWM
31.03 HZT-B JANUSZEWO pobierz  -  - Zmiana rangi na towarzyskie
 14-15.04  HZR-B  DĄBRÓWKA MAŁA  pobierz  -  pobierz  Finał Halowego Pucharu Warmii i Mazur
15.04 HZT-A JANUSZEWO  pobierz  -  -  
21-24.04  ZR-B GAŁKOWO  pobierz  -  pobierz  
5-6.05 ZR-B KĘTRZYN  pobierz  - pobierz  
12-13.05  ZR-B GAŁKOWO  pobierz  -  -  
 12.05  ZR-B  PASŁĘK pobierz  -  pobierz  II Memoriał Henryka Hucza
19.05 ZT-D GALINY  -  - -  
2-3.06 ZT-A/B PŁOSKINIA pobierz - -  
3.06  ZR-B  OLSZTYN  pobierz  pobierz  pobierz Mem.Doc.Wadowskiego wzrosła pula nagród
 9-10.06  ZR-B  SOKOLNIK  pobierz  -  pobierz  
15-17.06 ZK-F RUŚ MAŁA  pobierz  -  -  endurance.pl
17.06 ZA-F RUŚ MAŁA  -  -  -  
16-17.06  ZR-B GAŁKOWO  pobierz  -  pobierz  Puchar Wielkich Jezior Mazurskich
 17.06  ZR-B  LIDZBARK WARM.  pobierz  -  -  
 23.06  ZR-B  RZECZNA  pobierz  pobierz  pobierz  Derby - 65 lat SK Rzeczna
28-30.06 MR-B GALINY  pobierz  -  - Mistrzostwa Warmii i Mazur młodych koni
 1.07  ZR-D  MALINOWO  -  -  pobierz  
8.07 ZT-B PIASTOWO  pobierz  -  - "Piastowiada"
7-8.07 ZR-B KĘTRZYN  pobierz  -  pobierz  
13-15.07 CSN GAŁKOWO  pobierz  -  -  www.galkowomasters.pl
21-22.07 ZR-B DĄBRÓWKA MAŁA  pobierz  -  pobierz  O Puchar JKS u Robsonów
29.07 ZT-D NARUSA  -  -  -  
 5.08  MR-B  LIDZBARK WARM.  pobierz  -  pobierz  Mistrzostwa Polski Północnej w skokach
12.08 ZT-B SOKOLNIK pobierz  -  pobierz  
 15.08  ZT-B  DZIAŁDOWO pobierz  -  pobierz  
18-19.08 MR-B SPRĘCOWO  pobierz  -  pobierz Mistrzostwa Warmii i Mazur w skokach
25.08 ZT-B BRANIEWO  pobierz  -  -  
2.09 ZT-B GRÓDKI  pobierz  -  -  
8-9.09  ZR-B GAŁKOWO  pobierz  -  pobierz Niedziela-konkurs licencyjny(egzam.)
15-16.09 ZR-B KĘTRZYN  -  -  -  odwołane
 22.09  ZT-B  PASŁĘK  pobierz  -  pobierz I Pasłęckie Derby
22-23.09 MR-A WRZESINA  pobierz  -  pobierz MWiM w Ujeżdżeniu Mem.płk J. Iwanowskiego
 29-30.09  ZR-B  GAŁKOWO  pobierz  -  pobierz  
30.09 ZT-B NAPIWODA  pobierz  -  -  
20-21.10 HZR-B DĄBRÓWKA MAŁA  pobierz  -  pobierz Halowy Puchar Warmii i Mazur-I eliminacje
3-4.11 HZR-B DĄBRÓWKA MAŁA pobierz  - pobierz  
10.11 HZT-B JANUSZEWO pobierz  -  pobierz  Szkoleniowo - treningowe
17-18.11 HZR-B DĄBRÓWKA MAŁA pobierz  -  pobierz  HPWM-II eliminacje
1-2.12 HZR-A JANUSZEWO pobierz  -  -  
8.12 HZR-A JANUSZEWO -  -  -  
9.12 HZT-B JANUSZEWO pobierz  - pobierz Szkoleniowo-treningowe
15-16.12 HZR-B DĄBRÓWKA MAŁA pobierz  - pobierz   HPWM-III eliminacje

 


                                                                                                        Kalendarz 2011

 

DATA

RANGA

MIEJSCE

PROPOZYCJE

WYNIKI

UWAGI

8.01. HZT-B JANUSZEWO pobierz
 
pobierz  
15-16.01 HZR-B DĄBRÓWKA pobierz nie dostarczono  

5-6.2

HZR-B

DĄBRÓWKA

pobierz
 

pobierz

IV Eliminacje

19-20.02

HZR-B

DĄBRÓWKA

pobierz

 nie dostarczono

V Eliminacje

19-20.03

HZR-B

DĄBRÓWKA

pobierz

nie dostarczono

VI Eliminacje

16-17.04

HZR-B

DĄBRÓWKA

pobierz

 nie dostarczono

Finał HP Robsonów  

10.04

ZR-B

GAŁKOWO

pobierz
 

pobierz

 

30.04-01.05

ZR-B

KĘTRZYN

pobierz
 

pobierz

Zmiana na zawody dwudniowe

1.05

ZR-B

MŁYNARY

nie odbyły się

nie odbyły
się

 

14.05

 ZT-B

PASŁĘK

pobierz
 

pobierz

I Memoriał Henryka Hucza 

14-15.05

ZR-B

GAŁKOWO

pobierz
 

 pobierz

 

14-15.05

ZR-B

DĄBRÓWKA

odwołane
 

odwołane

 

21.05

ZT-D

GALINY

 
 

 

 

27-29.05 ZO-F
 
MAŁA RUŚ  pobierz  pobierz  
29.05 ZT-F MAŁA RUŚ
 
pobierz  pobierz  

28-29.05

ZR-B

KĘTRZYN

pobierz
 

pobierz

 

4.06

ZR-A

OLSZTYN

 odwołane

odwołane

Memoriał Doc. Wadowskiego w Ujeżdżeniu

5.06

ZR-B

OLSZTYN

pobierz

pobierz

Memoriał Doc. Wadowskiego w Skokach
Wzrosła pula nagród!

11-12.06

ZR-B

SOKOLNIK

pobierz
 

pobierz

 

18-19.06

ZR-B

GAŁKOWO

pobierz
 

pobierz

 

18.06 ZR-B LIDZBARK pobierz
 
 nie dostarczono Nowe propozycje!

19.06

ZR-B

MORTĘGI

pobierz
 

 pobierz

 

21-23.06

ZR-B

GALINY

pobierz

pobierz

MWiM Mł. Koni

25.06

ZR-B

RZECZNA

pobierz
 

 pobierz

 

26.06 ZT-B ORNETA
odwołane 
 odwołane
 
 

2.07

ZR-B

LISKI

odwołane
 

odwołane

 

8-10.07

ZR-B
przy ZO

GAŁKOWO

pobierz

pobierz

 

8-10.07 ZO-B** GAŁKOWO
 
pobierz  pobierz lista zawodników:pobierz

9.07

ZR-B

GÓROWO IŁAWIECKIE

 nie odbyły się

 nie odbyły się

 

10.07

ZT-D

MALINOWO

 
 

 

 

15-17.07

CSN ZO-B**

GALINY

 pobierz
 

 pobierz

 

17.07 ZR-B
 
MORTĘGI pobierz  pobierz  Puchar Burmistrza Miasta Lubawa

23-24.07

ZR-B

SPRĘCOWO

nie odbyły się
 

nie odbyły się

 

30-31.07

ZR-B

DĄBRÓWKA

pobierz 

 

 pobierz

XI Puchar JKS U Robsonów

29-31. 07 A
 
SOLEC KUJAWSKI  pobierz  pobierz MISTRZOSTWA POLSKI PÓŁNOCNEJ W  UJEŻDŻENIU

7.08

ZR-B

LIDZBARK

pobierz
 

pobierz

 

13-14.08

MR-B

SOKOLNIK

pobierz
 

 pobierz

Mistrzostwa Warmii i Mazur w Skokach

15.08 ZT-B DZIAŁDOWO pobierz
 
 pobierz  

20.08

ZR-B

ZASTAWNO

odwołane
 

odwołane 

 

20-21.08

ZR-B

KĘTRZYN

pobierz
 

 

 

27-28.08

ZR-B

GAŁKOWO

nie odbyły się
 

nie odbyły się

 

10.09

ZR-B

ELBLĄG

 pobierz
 

 

 
10.09 ZT-A,B PŁOSKINIA odwołane
 odwołane
 
 

11.09

ZR-B

MALINOWO

 pobierz
 

pobierz

nowy temin! 

10-11.09 ZR-B GAŁKOWO  pobierz    nowy termin!

17-18.09

ZR-B

DĄBRÓWKA

pobierz
 

pobierz

 

17-18.09

MR-A

MORTĘGI

 pobierz

pobierz

MWiM w Ujeżdżeniu Memoriał płk Jerzego Iwanowskiego

24-25.09 ZR-B RADOSTY
 
pobierz
 
  nowe propozycje!

01-02.10

ZR-B

KIERZBUŃ

odwołane

 odwołane

WIELKIE DERBY
KIERZBUŃSKIE

01-02.10 ZR-B GAŁKOWO  pobierz
 
 delegat wmzj:
01.10 ZT-A,B PŁOSKINIA pobierz
 
 
08-09.10 HZR-B
DĄBRÓWKA
 
     
22-23.10 HZR-B
DĄBRÓWKA
 
pobierz  pobierz  Halowy Puchar Warmii i Mazur   I eliminacje regulamin HPWM
05-06.11 HZR-B
DĄBRÓWKA
 
 odwołane  odwołane  
12.11 HZT-B JANUSZEWO  pobierz  
19-20.11 HZR-B
DĄBRÓWKA
 
 pobierz  pobierz  HPWiM - II eliminacje + elim. do HPP N OPEN
03.12 HZT-B JANUSZEWO pobierz
 
 pobierz Mikołajkowe Bingo
17-18.12
 
HZR-B DĄBRÓWKA  pobierz  pobierz  HPWM - III eliminacje
nowy termin!
ZAPROSZENIA Z INNYCH WZJ-ów:
19-20.02 ZR-A BIAŁOGÓRA pobierz
 
 
26-27.03 HZR-B BIAŁOGÓRA pobierz
 
 
28-29.05

ZR-B

MIKOŁAJEWO pobierz
 
 
17-19. 06 ZR- B JARUŻYN  pobierz pobierz Eliminacje OOM Mistrzostwa Regionu Juniorów Młodszych
02-03.07 ZR-A SOPOT pobierz
 
 

Eliminacje strefowe do OOM-A

19-20.07 OOM-B STARA
MIŁOSNA
 
 
  Finał OOM
 
22-24.07 ZOB**CSN MIKOŁAJEWO pobierz
 
  elim. koni 5, 6-letnich
22-24.07 ZO-B* ŁOBEZ pobierz
 
   
26-28.08 ZO-A KWIDZYN  pobierz
 
  +Mistrz. wojew. w Ujeżdżeniu 
27-28.08 CNC KWIDZYN odwołane 
 
 odwołane kl. P, L, LL
27-28.08 ZR-B STAROGARD GDAŃSKI  pobierz    
3-4.09 MR-B MIKOŁAJEWO  pobierz
 
  Otwarte Mistrzostwa Podlasia
3-4.09 MR-B JARUŻYN pobierz
 
  Otwarte Mistrzostwa Pomorza i Kujaw
15-16.10 D  BYDGOSZCZ  pobierz
 
Amatorskie Mistrzostwa Polski w Powożeniu
26.11 HZR-B KWIDZYN pobierz
 
   
03-04.12 HZR-A BIAŁOGÓRA pobierz
 
   
17.12 HZR-B KWIDZYN  pobierz
 
   



                                                                                                            Kalendarz 2010

DATA
RANGA zawodów
MIEJSCE
PROPO
ZYCJE
WYNIKI
UWAGI
16-17.01
HZT-A
DĄBRÓWKA
 uznane za towarzyskie
30-31.01
HZT-B
DĄBRÓWKA
 pobierz  nie dostarczono

uznane za towarzyskie

13-14.02
HZT-A ??
DĄBRÓWKA
 nie zatwierdzone  nie dostarczono

ODWOŁANE

27-28.02     HZT-B DĄBRÓWKA nie dostarczono  nie dostarczono uznane za towarzyskie
13-14.03
HZT-A
DĄBRÓWKA
 nie dostarczono  nie dostarczono

 uznane za towarzyskie

27-28.03 HZT-B DĄBRÓWKA  nie dostarczono  nie dostarczono uznane za towarzyskie
10-11.04
HZT-B
DĄBRÓWKA
nie dostarczono  nie dostarczono

uznane za towarzyskie

10.04 ZT-A ZIMNA WODA pobierz nie dostarczono  
17-18.04 ZR-B GAŁKOWO  nie dotyczy  nie dotyczy  ODWOŁANE - żałoba narodowa
24-25.04 ZR-B GAŁKOWO  pobierz pobierz  
24.04 HZR-B JANUSZEWO  pobierz  nie dotyczy ODWOŁANE
1.05
 ZR-B  MŁYNARY  pobierz  nie dostarczono  
3.05 ZT-B IŁAWA pobierz  nie dostarczono  
2-3.05 ZT-B KĘTRZYN  pobierz  nie dostarczono  
8-9.05 ZR-B GAŁKOWO  pobierz  pobierz  
9.05 ZR-T PASŁĘK pobierz  pobierz  
15-16.05 ZT-B KIERZBUŃ  pobierz  nie dotyczy  odwołane
15-16.05     ZT-D GALINY  nie dostarczono  nie dostarczono II Amatorskie Mistrzostwa WiM w Powożeniu
22-23.05 ZT-B DĄBRÓWKA  nie dostarczono  nie dostarczono  
30.05 ZR-B OLSZTYN  pobierz  pobierz Memoriał  Doc. St. Wadowskiego
5-6.06 ZT-B KĘTRZYN  pobierz  nie dotyczy  ODWOŁANE
4-6.06 ZO-F RUŚ MAŁA  nie dostarczono  nie dostarczono organizator: A.Sanecki
5.06 ZT-B MORTĘGI  pobierz  pobierz  
12-13.06 ZR-B SOKOLNIK  pobierz pobierz  
13.06 ZT-A OLSZTYN pobierz pobierz  
18-20.06 ZR-B GALINY  pobierz  pobierz Mistrzostwa Warmii i Mazur + konkurs ogierów
26.06 ZR-B RZECZNA  pobierz  pobierz  korekta terminu!
2-4.07 ZR-B LISKI  pobierz  pobierz

XI MISTRZOSTWA PÓŁNOCY - uwaga: dodano KONKURS LICENCYJNY!

4.07 ZR-D MALINOWO  nie dostarczono  nie dostarczono powożenie, tel do org 602 483 972
9-11.07 ZO-B GAŁKOWO  nie dostarczono  nie dostarczono  
16-18.07 ZO-B GALINY  pobierz  nie dostarczono CSN
24-25.07 ZR-B SPRĘCOWO  pobierz  pobierz  
25.07     ZT-B LUBAWA  pobierz  nie dostarczono  
31.07-1.08 ZR-B DĄBRÓWKA  pobierz  nie dostarczono MP Old Boyów
7.08 ZR-B LIDZBARK  pobierz  nie dostarczono  
8.08 ZR-B GAŁKOWO  nie dostarczono  nie dostarczono  
14-15.08 ZR-B SOKOLNIK  pobierz pobierz Mistrzostwa WiM
8.08     ZT-B DZIAŁDOWO  pobierz  nie dostarczono UWAGA: zmiana terminu!! - Dni Działdowa, tel do org 602 483 972
21-22.08 ZR-B KĘTRZYN  pobierz  nie dostarczono  zawody zostaną uznane za oficjalne po uzupełnieniu składu komisji sędziowskiej
21-22.08 ZR-B ORNETA pobierz  pobierz  
28-29.08 ZR-B ZASTAWNO  nie dostarczono  nie dostarczono  
28-29.08 ZR-A MORTĘGI  pobierz  pobierz Mistrzostwa Warmii i Mazur w Ujeżdżeniu
4.09 ZR-B ELBLĄG  pobierz  pobierz  
5.09 ZR-B MALINOWO  pobierz  pobierz  
11.09 ZT-B MORTĘGI pobierz  pobierz  
11-12.09 ZR-B KĘTRZYN  nie dotyczy nie dotyczy  ODWOŁANE
18-19.09 ZR-B GAŁKOWO  pobierz  pobierz  
9-10.10 ZR-B KIERZBUŃ  pobierz  nie dotyczy ODWOŁANE
 2.10 ZT-B  ZIMNA WODA  pobierz   nie dostarczono  
2-3.10 ZT-B DĄBRÓWKA pobierz   nie dostarczono  
9.10 ZR-A Olsztyn pobierz  pobierz  
16-17.10 HZR-B DĄBROWKA pobierz  pobierz  regulamin
13-14.11 HZR-B DĄBRÓWKA pobierz  pobierz  
27-28.11 HZR-B DĄBRÓWKA pobierz  nie dostarczono  
19.12 HZR-A DĄBRÓWKA pobierz  nie dotyczy  ODWOŁANE


                                                                                                      Kalendarz 2009

 

 
data
Ranga zawodów
Miejsce
 
propo zycje
wyniki
uwagi
10-11.01
HZR-B
DĄBRÓWKA
 
24-25.01
HZR-B
DĄBRÓWKA

III półfinał HPPP

21-22.02
HZR-B
DĄBRÓWKA

IV półfinał HPPP

7.03 HZR-B Januszewo pobierz  wyniki  UWAGA: ZMIANA TERMINU!!!!
14-15.03
HZR-B
DĄBRÓWKA

V półfinał HPPP

4-5.04
HZR-B
DĄBRÓWKA

Finał HPPP

18-19.04 ZR-B RADOSTY  pobierz  pobierz  
25-26.04
ZR-B
KIERZBUŃ
 
1.05 ZR-B MŁYNARY

 pobierz

   
2-3.05
ZR-B
KĘTRZYN
 
9.05
ZR-B
ELBLĄG
 ---------
 ---------
Uwaga! - ODWOŁANE
16-17.05
ZR-B
GAŁKOWO
 
 
23-24.05
ZR-B
DĄBRÓWKA
 
 
30.05 ZT-powożenie GALINY  pobierz   I AMATORSKIE MWiM W POWOŻENIU
31.05
ZR-B
OLSZTYN

MEMORIAŁ Doc. Wadowskiego

6-7.06
ZR-B
KIERZBUŃ
 
12-14.06
ZR-B
GALINY
MISTRZOSTWA WiM MK + KONKURS OGIERÓW
13-14.06 ZR-B SOKOLNIK pobierz  pobierz  
20.06 ZT-A RADOSTY pobierz    
20-21.06
ZR-B
KĘTRZYN
 
27-28.06
ZR-B
RZECZNA
 
4.07
ZR-B
LISKI
X MISTRZOSTWA PÓŁNOCY - Uwaga: skrócenie zawodów!!!
5.07 ZT-powożenie MALINOWO pobierz  pobierz  
10-12.07
ZO-B
GAŁKOWO
 
 
 
17-19.07
ZO-B
GALINY
 
 
 
25-26.07
ZR-B
DĄBRÓWKA
 

MP OLD'BOYÓW

2.08 ZR-B ORNETA  pobierz  pobierz  
8-9.08
ZR-B
SPRĘCOWO

15-16.08 ZR-B SOKOLNIK  pobierz  pobierz MWiM - UWAGA!: zmiana miejsca zawodów!!!
22-23.08
ZR-B
KĘTRZYN
 ----------
 Uwaga! - ODWOŁANE
23.08. A MORTĘGI pobierz   Otwarte Mistrzostwa Woj. Warm-Mazurskiego w Ujeżdżeniu
29-30.08
 ZR-B
GAŁKOWO
 
12.09 ZR-B ELBLĄG pobierz  brak protokołów UWAGA! - nowy termin w kalendarzu
13.09 ZR-B MALINOWO  pobierz  pobierz  
19-20.09
ZR-B
KĘTRZYN
 ----------
 Uwaga! - ODWOŁANE
26-27.09 ZR-B RADOSTY pobierz   UWAGA! - nowy termin w kalendarzu
27.09
ZT-A
KIERZBUŃ
 --------
 ---------
Uwaga! - ODWOŁANE
2-3.10.09 Ogólnopolskie sympozjum dla kowali-podkuwaczy SOKOLNIK pobierz  odbyło się prowadzi kowal-podkuwacz Józef Antczak
3.10
ZR-B
KIERZBUŃ

Wielkie Derby Kierzbuńskie

10-11.10
ZR-B
DĄBRÓWKA
 
 
17.10 regionalne i towarzyskie rajdy Ruś Mała k. Ostródy

 regionalne

towarzyskie

  organizator: Andrzej Sanecki 603 966177
24-25.10 ZR-B DĄBRÓWKA

 propozycje

regulamin

 pobierz I eliminacje Halowego Pucharu Polski Północnej
14-15.11 ZR-B DĄBRÓWKA pobierz
pobierz
II eliminacje HPPP
22.11 HZT-A KIERZBUŃ     zawody towarzyskie - zmiana terminu!
28-29.11 HZT-A DĄBRÓWKA

popozycje

regulamin

 pobierz I eliminacje Halowego Pucharu Polski Północnej w Ujeżdżeniu
5.12 HZR-B JANUSZEWO      UWAGA: termin przeniesiony na luty 2010
 12-13.12  ZR-B DĄBRÓWKA  pobierz   III eliminacje HPPP


                                                                                                            Kalendarz 2007

 

data
Ranga / konkurencja
Miejsce/
organizator
Kontakt
Propo-
zycje
wyniki
13-14.01
HZR-B
DĄBRÓWKA
0895274591
509972042
   
27-28.01
HZR-B
DĄBRÓWKA
j.w.
 
 
16-18.02
HZO-B skoki
(kuce i małe konie)
DĄBRÓWKA
j.w.
 
 
16-17.02
HZR
 
j.w.
 
 
3-4.03
 
 
 
 
 
10-11.03
HZR-B
DĄBRÓWKA
j.w.
 
 
17-18.03
 
 
 
 
 
24-25.03
 
 
 
 
 
31.03
-1.04
HZO eliminacje
HPP-B
DĄBRÓWKA
j.w.
 
 
7-8.04
 
 
 
 
 
13-15.04
HPP-B
DĄBRÓWKA
j.w.
 
 
21-22.04
ZR-B
KIERZBUŃ
089 5143491
604 120607
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
28-29.04
ZR-B
DĄBRÓWKA
HZR
 
 
1 .05
ZR-B
KĘTRZYN
089 7525171
 
 
3 .05
ZR-B
MŁYNARY
055 2486335
 
 
5-6.05
ZR-B
GAŁKOWO
603 780441
 
 
12-13.05
ZR-B
GALINY
509 510234
 
 
19-20.05
ZR-B
KĘTRZYN
 
 
 
26.05
ZR-B
RADOSTY
509 305744
 
 
26.05 towarzyskie-A Olsztyn-Kortowo 603 244257
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
pobierz  
 
wolny termin
 
 
 
 
 
2-3.06
ZR-B
KIERZBUŃ
j.w.
 
 
10.06
ZR-B – MEMORIAŁ St.Wadowskiego
OLSZTYN
089 5233396
 
 
9-10.06
ZR skoki
SOKOLNIK
602 774652
 
 
16.06
ZR skoki
ELBLĄG
601 473550
 
 
16-17.06
ZR skoki
KĘTRZYN
j.w.
 
 
22-24.06
MISTRZOSTWA WiM MK –(B)
GALINY
j.w.
 
 
30.06-1.07
ZR-B
RZECZNA
0552481080
 
 
6-8.07
MISRZOSTWA PÓŁNOCY –(B)
LISKI
0897614322
 
 
13-15.07
ZOO-B
GAŁKOWO
j.w.
 
 
21-22.07
ZR-B
SOKOLNIK
j.w.
 
 
27-29.07
MISRZOSTWA POLSKI Old-Boyów-(B)
DĄBRÓWKA
j.w.
 
 
3-5.08
ZO-B
GALINY
j.w.
 
 
11-12.08
HZR-B
GAŁKOWO
j.w.
 
 
18-19.08
HZR-B
SPRĘCOWO
608070835
 
 
25-26.08
MISTRZOSTWA WARMII I MAZUR-(B)
KADYNY
0552313434
 
 
1.09
ZR skoki

ELBLĄG, dojazd
www.kjchampion.fc.pl

055 642-58-59
507 104-424
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Henryka Szumna

 
 
1-2.09
ZR skoki
KĘTRZYN
j.w.
 
 
8-9.09
ZR skoki
GAŁKOWO
j.w.
 
 
15.09
ZR skoki
ELBLĄG
j.w.
 
 
22-23.09
ZR skoki
KĘTRZYN
j.w.
 
 
29.09
 
ZR skoki
RADOSTY
j.w.
 
 
30.09 ZR skoki MALINOWO/k działdowa 023 697 02 00 pobierz  
6-7.10
ZR – WIELKIE DERBY KIERZBUŃSKIE skoki
KIERZBUŃ
j.w.
 
 
13-14.10
HZR skoki
DĄBRÓWKA
j.w.
 
odwołane
 
20-21.10
 
ZR skoki
 
Kętrzyn
 
j.w.
 
odwołane
 
26-28.10
HZO skoki
DĄBRÓWKA
j.w.
 
odwołane