Olsztyn ,
Warmia i Mazury

Start

Super User
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Serdecznie zapraszam na konsultacje z Panią Małgorzatą Hansen. Zmiana terminu!!!!!
hansen2

Kogo zapraszamy?

Wszystkich, zainteresowanych dalszym rozwojem. Ogłoszenie skierowane jest zarówno do ujeżdżeniowców jak i skoczków do profesjonalistów i amatorów. Solidne podstawy są niezbędnym elementem zarówno ujeżdżenia jak i skoków przez przeszkody niezależnie od poziomu, na jakim jeździmy.

Indywidulane treningi będą dostosowane do poziomu jeźdźców i koni, a także dyscypliny, jaką uprawiają. Pani Małgorzata skupi sie na poprawie dosiadu oraz skuteczności pomocy jeździckich, co pomoże w prowadzeniu konia zarówno na czworobokach jak i parcourach.

Kim jest Małgorzata Hansen?

„Konie były moją pasją od dziecka, jeździłam w stajniach wyścigowych, uprawiałam skoki i WKKW jako juniorka pod okiem rtm Wiktora Oledzkiego i Mariana Babireckiego w WKS Legia. Ukończyłam Wydział Zootechniczny SGGW a następnie studia trenerskie uzyskując tytuł trenera II klasy. Wkrótce później zostałam sędzią PZJ.

Przez pewien czas prowadziłam sekcje jeździeckie, a następnie pracowałam w PZJ jako trener koordynator ujeżdżenia. Od 1981 do 2004 przebywałam na emigracji w Wielkiej Brytanii, gdzie startowałam z sukcesami przez wiele lat na trenowanych przez siebie koniach. Szeroko tam znana i ceniona, jako trener, wychowałam wielu jeźdźców, którzy do dziś są w czołówce krajowej. Za ich wyniki Brytyjski Związek Ujeżdzeniowy przyznał mi tytuł trenera klasy międzynarodowej 3*. Byłam odpowiedzialna za szkolenie dzieci i młodzieży w Szkocji, gdzie mieszkałam, a powołana do elitarnego zespołu „Coaches of Coaches” zajmowałam się szkoleniem instruktorów i trenerów jeździectwa.

Od 1999 jestem sędzią ujeżdżenia FEI4*. Należę do IDOC (International Dressage Officials Club) i IDTC (International Dressage Trainers Club). Z ramienia FEI sędziuję i prowadzę szkolenia na całym świecie. Do tej pory trenowałam i pełniłam funkcję sędziego w 24 krajach Europy, Ameryki Płn i Płd.

Pomagałam zorganizować dyscyplinę ujeżdżenia na Ukrainie, szkoląc jeźdźców i opracowując przepisy oraz programy ujeżdżeniowe. Obecnie zaczynam podobna współpracę z Litwą.

Małgorzata Hansen opublikowała ponad dwieście artykułów szkoleniowych i sprawozdań z zawodów ujeżdżeniowych oraz innych wydarzeń związanych z ujeżdżeniem. Była korespondentem „Horse & Hound”, pisała dla „Riders Journal” (którego była współzalożycielką) i „Dressage”. Jej pierwszy artykuł ukazał się w 1980 roku w „Kawalkatorze”. Długi czas pisała dla „Konia Polskiego”, a następnie dla „Świata Koni”.”

W 2016 roku pani Małgorzata była także trenerem kadry narodowej juniorów w Estonii.

Pani Małgorzata od wielu lat prowadzi kliniki w Polsce oraz za granicą, które cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem i najczęściej konczą się kolejnymi edycjami :)

Polecamy stronę stajni pani Małgorzaty: http://www.hansen-family.net/resequestris/

A także stronę poświęconą warsztatom: https://www.facebook.com/warsztatyjezdzieckie/

Konsultacje odbędą się w stajni Ekwador w Dąbrówce Małej w dniach 27-28.05.2017 r.

Cena za 2 dni: 260 złotych

Na miejscu istnieje możliwość wypożyczenia konia na konsultacje (po wcześniejszym uzgodnieniu) koszt 100 złotych od osoby.

Boksy dla koni po wcześniejszym uzgodnieniu koszt 75 złotych.

Zgłoszenia:
na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Należy podać: Imię, Nazwisko, Imię konia, wiek konia, płeć konia. Proszę także o dołączenie krótkich opisów siebie i konia
Informacje na priv lub telefonicznie: Anna Sawińska 666-961-811

Warunkiem rezerwacji miejsca jest opłacenie całych konsultacji z góry.

Uwaga: Warsztaty mogą się nie odbyć w razi zbyt małej liczby osób chętnych. W takim wypadku zaliczki zostaną zwrócone.