Start Aktualności Targi Łowieckie Hubertus Arena Ostróda 2014
Targi Łowieckie Hubertus Arena Ostróda 2014 PDF Drukuj Email
nadesłany przez: admin 23.09.2014

Chcielibyśmy serdecznie zaprosić Państwa do udziału w premierowej edycji Targów Łowieckich Hubertus Arena 2014, które odbędą się w dniach 08-09.11.2014 roku w Ostródzie (Expo Arena). Hubertus Arena 2014 to wspaniała okazja do podtrzymania i rozpropagowania polskiej tradycji łowieckiej. Będą to pierwsze targi na obszarze Zielonych Płuc Polski, których oferta skierowana będzie do klientów branży łowieckiej, myśliwskiej i jeździeckiej. Wśród wystawców znajdą się liderzy rynku odzieży i obuwia dla myśliwych, wędkarskiego, broni, amunicji, optyki, noży oraz akcesoriów niezbędnych każdemu myśliwemu.
Uczestnictwo w targach nie tylko podniesie prestiż i wizerunek Państwa firmy, ale przede wszystkich stworzy możliwość nawiązania nowych kontaktów handlowych, dotarcie do nowego grona klientów i pozyskanie nowych kontrahentów.
Program wydarzenia wzbogacony będzie o wspólne obchody Święta Myśliwych, Leśników i Jeźdźców, które przypada na 3 listopada. Da to uczestnikom szansę do jeszcze większej integracji branży i biznesowych rozmów. W trakcie targów nie zabraknie także atrakcji, takich jak: pokazy psów myśliwskich i sokolnictwa, wabienia i sygnałów łowieckich, biesiada myśliwska z koncertem czy prezentacje broni i najnowszych produktów z branży.
Dla wszystkich uczestników przewidziane są też drobne podarunki upamiętniające wydarzenie.

Uprzejmie informujemy, że dla tych z Państwa, którzy zdecydują się na nadesłanie zgłoszenia udziału w targach Hubertus Arena 2014, przygotowaliśmy bardzo atrakcyjne ceny najmu powierzchni wystawienniczej. Kliknij aby zobaczyć folder Targów Hubertus Arena(plik pdf)

W skład pakietu wchodzi:

- wykładzina; białe ścianki zewnętrzne stoiska; dostęp do Internetu; fryz od strony otwartej stoiska z nazwą własną wystawcy; lada recepcyjna; kosz na śmieci; wieszak; 1 stół oraz 2 krzesła; 2 punkty świetlne; 1 gniazdo 230V z przyłączem do prądu; ogólną ochronę całego obiektu; pomoc opiekuna hali; sprzątanie części wspólnych hali; ogrzewanie/klimatyzację hali; 3-dniowy karnet parkingowy; wpis do Informatora Targowego (wpis dostarcza Wystawca najpóźniej
do 24.10.2014r.); umieszczenie nazwy firmy w spisie Wystawców na stronie www.hubertusarena.pl oraz na profilu Social Media.

 

Oferta ceny najmu powierzchni wystawienniczej

Powierzchnia wystawiennicza

Cena netto za 1m2

Niezabudowana – stoisko szeregowe

65zł

Zabudowa standardowa – stoisko szeregowe

125zł

Zabudowa standardowa – stoisko narożne

145zł

   Do ceny należy doliczyć opłatę rejestracyjna w wys. 100zł netto oraz 23% VAT.

 

Oferta ceny najmu powierzchni wystawienniczej – pakiet

Rodzaj stoiska
(zabudowa Octanorm)

Cena netto za pakiet
(z wliczoną opłatą rejestracyjną)

6m2

850zł

8m2

1100zł

   Do podanych cen należy doliczyć 23% VAT.

 

Wyrażając nadzieję, iż nasze zaproszenie spotka się z Państwa zainteresowaniem, pozwolimy sobie na kontakt w najbliższym czasie, aby porozmawiać o szczegółach potencjalnej współpracy.
Z wyrazami szacunku
Piotr Czuryłło -
Projekt Manager

 Tel. 667 773 044                   Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.