Olsztyn ,
Warmia i Mazury

Rejestracje

Regulamin rejestracji i licencjonowania WMZJ
 
WMZJ zobowiązuje się do załatwienia wszelkich formalności związanych z rejestracją i licencjonowaniem zawodników w ciągu 14 dni od daty otrzymania kompletu prawidłowo wypełnionych dokumentów.
 
Rejestrowanie się w takim właśnie terminie gwarantuje zawodnikowi, że zostanie on wpisany do bazy PZJ i będzie mógł wystartować w zawodach. Składając dokumenty później niż 2 tygodnie przed zawodami, WMZJ nie daje gwarancji, że zdoła dokonać rejestracji lub wpisania licencji na aktualny rok.
 
Proces rejestracji zaczyna się od momentu wpłynięcia na konto WMZJ wymaganych oplat rejestracyjno-licencyjnych oraz wymaganych druków na adres e-mail. Wszystkie druki rejestracyjno-licencyjne są dostępne na stronie WMZJ poniżej. Zachęcamy więc Państwa do przesyłania kompletu dokumentów e-mailem, co przyspiesza i upraszcza procedurę. Prosimy pamiętać o zamieszczeniu numeru kontaktowego oraz o starannym wypełnianiu dokumentów literami drukowanymi tak aby były czytelne (skany zaświatczenia lekarskiego oraz skan ubezpiezczenia tak aby były czytelne).
 
Sprawy rejestracyjno-licencyjne można załatwić drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
 
 
 PONIŻEJ WYKAZ NIEZBĘDNYCH DOKUMENTÓW
 
 
 
REJESTRACJA ZAWODNIKA
  
LICENCJA ZAWODNIKÓW

 

REJESTRACJA KONIA
  • Wypełnione - Zgłoszenie konia do rejestracji/licencji
  • Skan Paszportu urzędowego z potwierdzoną przez OZHK adnotacją o aktualnym posiadzaczu konia (strony z imieniem,numerem parzportu i hodowcą, opis słowny i graficzny,strona z właścicielem rodowód)
  • Przy kucach i małych koniach wymagany skan certyfikatu wzrostu
  • Potwierdzenie przelewu

 

LICENCJA KONIA

 

PRZEREJESTROWANIE KONIA
  • Skan Paszportu urzędowego z potwierdzoną przez OZHK adnotacją o aktualnym posiadaczu konia (strony z imieniem,numerem paszportu i hodowcą, opis słowny i graficzny, strona z właścicielem rodowód)
  • Potwierdzenie przelewu

 

ZMIANA BARW KLUBOWYCH
 
NADAWANIE KLAS SPORTOWYCH

Informacje dotyczące norm znajdują się na stronie www.pzj.pl

  
REJESTRACJA KLUBU W WMZJ

Po przesłaniu ww. dokumentów Zarząd WMZJ na najbliszym posiedzeniu podejmuje decyzję o przyjęciu klub/stowarzyszenie w poczet członków zwyczajnych WMZJ.

Dokumenty należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

OPŁACENIE SŁADKI KLUBOWEJ/LICENCJA ROCZNA KLUBU
  • Klub/Stowarzyszenie zobowiązane jest przesłać potwierdzenie przelewu na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bez wykonania tej czynności klub nie będzie widoczny w sytemie ARTEMOR.
  • Wypełniony - Wniosek o przyznanie licencji klubowej

 

CENNIK WMZJ

Cennik opłat za rejestracje i licencje zawodników i koni oraz składek członkowskich na rzecz WMZJ obowiązujący od 1.04. 2012r.

 

Rodzaj opłaty Kwota w PLN
Rejestracja Klubu w WMZJ
/ nie zawiera składki rocznej/
300,-
Roczna składka Klubu – członka WMZJ 100,-
Rejestracja zawodnika seniora – niezrzeszonego 200,
Rejestracja zawodnika seniora- zrzeszonego 100,-
Rejestracja zawodnika juniora- niezrzeszonego 150,-
Rejestracja zawodnika juniora- zrzeszonego 50,-
Licencja zawodnika seniora  na dany rok kalendarzowy 50,-
Licencja zawodnika seniora- niezrzeszony  150,-
Licencja zawodnika juniora na dany rok kalendarzowy 20,-
Licencja zawodnika juniora - niezrzeszony 60,-
Rejestracja konia 50,-
Licencja konia 25,-
Przerejestrowanie zawodnika 50,-
Przerejestrowanie konia 50,-
Wszystkie dokumenty prosimy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

 

Wszystkie opłaty za rejestracje nie zawierają opłat za licencje. 

Opłat dokonujemy na konto Warmińsko- Mazurskiego Związku Jeździeckiego:

nr konta: 20 1020 3541 0000 5102 0066 1991

 

SZCZEPIENIE KONI

Dopuszczone szczepionki: FLUVAC, FLUVAC T, GRYPIFFA, TETRAGRIPIFFA, PREVACUN, PREVACUN T, EQUIFFA, RESEQUIN.

Obowiązują szczepienia bazowe, następnie podtrzymujące – co 6 m-cy od II-go szczepienia bazowego. Przy przekroczeniu terminów szczepień podtrzymujących należy rozpocząć od szczepienia bazowego.

Koń nie może być szczepiony poźniej niż 7 dni przed udziałem w zawodach.

 

 
UBEZPIECZENIA ZAWODNIKÓW
 Naciśnij aby zapoznać się z ofertą ubezpieczeń