Olsztyn ,
Warmia i Mazury

Start

Super User
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

W sierpniu Mazury odwiedzi Denise O’Reilly! Ta znana i ceniona instruktorka „Ride With Your Minde” podróżuje po całym świecie i pomaga jeźdźcom i ich koniom znaleźć harmonijne porozumienie. RWYM jest doskonałe dla tych, którzy chcą doskonalić dosiad i precyzyjne użycie pomocy a także poprawić motorykę ruchu swojego konia.

Szkolenie odbędzie się w Stadninie Koni w Mycynach (trasa Olsztyn- Olsztynek) w dwóch dwudniowych sesjach, przy czym można wziąć udział w 2 sesjach i korzystać z treningów z Denise aż 4 dni!
1 sesja – 17-18 sierpnia
2 sesja – 19-20 sierpnia

Treningi są indywidualne a konsultacje z Denise obejmują także analizę nagrań. Szkolenie jest prowadzone w języku angielskim ale organizator zapewnia tłumaczenie.

O szczegółowe informacje proszę się zwracać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

RWYM jest dziełem Mary Wanless, która jest jedną z liderek treningu z uwzględnienie biomechaniki jeźdźca i konia. Ta metoda pozwala każdemu jeźdźcowi zorganizować umysł i ciało w taki sposób, jak to robią jeźdźcy postrzegani jako “utalentowani”. Podczas zajęć tajniki umiejętności jeździeckich są przekazywane krok po kroku w przyswajalnych dawkach. Ukierunkowane techniki nauczania zwiększają świadomość ciała jeźdźca i dzięki temu są bardzo skuteczne. Przy pomocy wizualizacji pomagają zrozumieć nie tylko, co jeździec ma zrobić, ale także jak ma to zrobić. Takie podejście pozwala zaobserwować szybki postęp w wyjątkowo krótkim czasie.