PONY CUP TORPOL RACE podczas CSIO5*SOPOT

W minioną niedzielę dzieci reprezentujące stajnie współtworzące markę PONY CUP, z regionu: Majątek Tulisówka k. Narusy, Stajnia Piastowo Pod Lasem, Milejewko z Milejewa oraz Stajnię Lipnik k. Kadyn oraz zaproszonych: Stajni Płoskinia i Pacłótowo, wzięły udział w przepięknych zawodach jeździeckich o najwyższej randze w Polsce – CSIO 5* Sopot.

Dzięki współpracy ww ośrodków jeździeckich z Wysoczyzny Elbląskiej, oraz umiejętnościom edukacyjnym Jolanty Tulisow udało się wytrenować i przygotować dziewięć par kucyków i dżokejów do pokazowego wyścigu PONY CUP TORPOL RACE podczas CSIO 5*Sopot.

Wyścig kucyków uatrakcyjniał oprawę artystyczno-sportową tak dużej imprezy jeździeckiej, a same dzieci nie odpuszczały rywalizacji na torze. Tym razem wyścig wygrał Julian Chrzanowski na koniu ROKI, który jest własnością Katarzyny Nazarewicz. Podczas wyjazdu do Sopotu spełniło się wiele marzeń np występu na sopockiej arenie czy dotyczących spotkania sław jeździeckiego świata np. Jarosława Skrzyczyńskiego, wielokrotnego tryumfatora w konkursach najwyższych klas i rankingów, członka Kadry Narodowej.

Drużyna PONY CUP pokazała, że współpraca i uzupełnianie się w dążeniu do celu sprawia, że wszystko jest możliwe. Pełni wrażeń wracamy, do przygotowywania kolejnych zawodów jeździeckich dla najmłodszych, które odbędą się już w połowie lipca.

Aktywnie wspieramy i popularyzujemy różne formy jeździectwa już nie tylko w regionie.

Do zobaczenia,
Ewa Obrycka-Błaut
BIURO PONY CUP