W imieniu Organizatorów zapraszamy na konferencję “Psychologia sportu i prawo w jeździectwie”, która jest szkoleniem licencyjnym PZJ o numerze T/U/J/368/2024:

 

Spotykamy się 1 marca 2024 r. w Dąbrówce Małej, w Ośrodku Jeździeckim Ekwador.
Konferencja będzie składała się z trzech paneli:
I. Psychologia sportu: Skuteczna komunikacja trenera z zawodnikiem w sytuacji treningu oraz przed i po starcie.
II. Psychologia sportu: Problematyka stresu zawodnika i trenera i jak nimi zarządzać. wprowadzenie do treningu mentalnego w sporcie.
III. Prawo: Umowa sprzedaży konia – praktyczne wskazówki, jak nie kupić konia w worku.
Prelegentami będą:
Dariusz Nowicki – psycholog sportu klasy mistrzowskiej PTP. Z wykształcenia psycholog kliniczny i sportowy oraz trener II klasy taekwondo. Jako specjalista psychologii sportu i treningu mentalnego jest konsultantem zawodników kadry olimpijskiej w wielu dyscyplinach sportu, medalistów mistrzostw Europy, świata i Igrzysk Olimpijskich. Autor podręczników z zakresu psychologii oraz taekwondo wydawanych w Polsce i Stanach Zjednoczonych. Prywatnie szczęśliwy mąż, ojciec i dziadek. Wychowawca, trener sportowy i trener mentalny licznych mistrzów Polski oraz medalistów mistrzostw Europy i Świata. Uczestnik Igrzysk Olimpijskich Ateny 2004, Pekin 2008 oraz Londyn 2012
Adwokat Martyna Węgrzyn – absolwentka Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim. Doświadczenie zdobywała w renomowanych kancelariach prawnych i jako in-hause lawyer. Od 2013 roku prowadzi własną Kancelarię Adwokacką w Warszawie. Jako wieloletni jeździec i właścicielka koni, specjalizuje się w zagadnieniach związanych z branżą jeździecką. Wspiera prywatnych właścicieli koni, jak również ośrodki sportowe, weterynarzy, trenerów i zawodników.
Zapisy i informacje: https://bit.ly/pipwj