Kalendarz Zawodów 2020

Legenda

P- Propozycje, naciśnij aby pobrać.
W- Wyniki, naciśnij aby pobrać.

ZT- Zawody Towarzyskie
ZR- Zawody Regionalne
ZO- Zawody Ogólnopolskie

Komunikat dla organizatorów zawodów!

Propozycje zawodów do akceptacji należy przesyłać co najmniej 40 dni przed zawodami w oficjalnym szblonie na adres zarządu podany na stronie w formie pliku .doc.
Organizatorzy zobowiązani są do niezwłocznego przesyłania wyników z odbytych zawodów w formie zbiorczego pliku .pdf na adres zarządu.

Wszelkie zmiany w kalendarzu proszę przesyłać na adres zarządu.

M-c

Dzień tygodnia

Ranga zawodów

Miejsce

Organizator
Kontakt

Uwagi

PT

SO

NI

P

W

1 styczeń

2 luty

16

ZT-B IV Eliminacje Małej Ligi PPC 2019/2020

TOMASZKOWO

POLISH PONY CLUB
polishponyclub@wp.pl

29 

01

HZR-B IV ELIMINACJE HPWIM

DĄBRÓWKA MAŁA

JKS „U Robsonów”
509 972 042

3 marzec

22

ZT-A V Eliminacje Małej Ligi PPC 2019/2020

TOMASZKOWO

POLISH PONY CLUB
polishponyclub@wp.pl

28

29

HZR-B V ELIMINACJE HPWIM

DĄBRÓWKA MAŁA

JKS „U Robsonów”
509 972 042

odwołane z powodu Covid-19

4 kwiecień

2

3

HZO-B

DĄBRÓWKA MAŁA

JKS „U Robsonów”
509 972 042

odwołane z powodu Covid-19

18

19

HZR-B FINAŁ HPWIM

DĄBRÓWKA MAŁA

JKS „U Robsonów”
509 972 042

odwołane z powodu Covid-19

25

26

ZR-B

GAŁKOWO

STADNINA KONI FERENSTEIN
monisia-pasik@wp.pl

odwołane z powodu Covid-19 termini przełożony odwołane z powodu Covid-19

26

ZT-B VI Eliminacje Małej Ligi PPC 2019/2020

TOMASZKOWO

POLISH PONY CLUB
polishponyclub@wp.pl

odwołane z powodu Covid-19

25

26

ZR-B

BISKUPIEC

KJ LOTAR BISKUPIEC
agnieszka.kwiatkowska83@wp.pl

odwołane z powodu Covid-19

5 maj

1

ZT-B

MALINOWO

STAJNIA MALINOWO

odwołane z powodu Covid-19

9

10

ZR-B

GAŁKOWO

STADNINA KONI FERENSTEIN
monisia-pasik@wp.pl

odwołane z powodu Covid-19

9

ZR-B X Memoriał Henryka Hucza

PASŁEK 

MOSIR W PASŁĘKU
mosirmirek@vp.pl

odwołane z powodu Covid-19

16

17

ZR-B

KĘTRZYN

STADO OGIERÓW KĘTRZYN
kjstadoketrzyn@onet.pl

odwołane z powodu Covid-19

24

ZT-B VII Eliminacje Małej Ligi PPC 2019/2020

TOMASZKOWO

POLISH PONY CLUB
polishponyclub@wp.pl

odwołane z powodu Covid-19

23

24

ZR-B

GAŁKOWO

STADNINA KONI FERENSTEIN
monisia-pasik@wp.pl

(termin alternatwyny/rezerwowy dla terminu 25-26.04)

30

ZR-B

GAŁKOWO

STADNINA KONI FERENSTEIN
monisia-pasik@wp.pl

(termin alternatwyny/rezerwowy dla terminu 25-26.04)

31

ZR-B Memoriał doc Wadowskiego

OLSZTYN

KATEDRA HODOWLI KONI UWM
zbigniew.jaworski@wp.pl

odwołane z powodu Covid-19

6 czerwiec

6

7

ZR-B

GAŁKOWO

STADNINA KONI FERENSTEIN
monisia-pasik@wp.pl

 (termin alternatwyny/rezerwowy dla terminu 09-10.05)

6

7

ZR-B

DĄBRÓWKA MAŁA

JKS „U Robsonów”
509 972 042

6

ZT-B

NAWIADY

JOLANTA KARASEK
nawiadygospekol@vp.pl

13

14

ZR-B

BISKUPIEC

KJ LOTAR BISKUPIEC
agnieszka.kwiatkowska83@wp.pl

13

ZT-B

SULIMY k. GIŻYCKA

NATALIA ŻADZIŁKO
natalia.zadzilko@gmail.com

ODWOŁANE (przeniesione na inny termin, w trakcie ustaleń)

19

20

21

ZO-B* + ZR-B

GAŁKOWO

STADNINA KONI FERENSTEIN
monisia-pasik@wp.pl

20

21

ZT-B ZT-A Finał Małej Ligi PPC 2019/2020

TOMASZKOWO

POLISH PONY CLUB
polishponyclub@wp.pl

20

ZR-B

POMORSKA WIEŚ

TERESA KOZIK
koni.fundacja@gmail.com

27

28

ZR-B

RZECZNA 

DOROTA WITKOWSKA
hodowla@rzeczna.pl

 ODWOŁANE

25

26

27

28

ZO-B** PLJ ZR-B 

DĄBRÓWKA MAŁA

JKS „U Robsonów”
509 972 042

7 lipiec

4

5

18

ZR-B

POMORSKA WIEŚ

TERESA KOZIK
koni.fundacja@gmail.com

25

ZR-B

PASŁEK 

24

25

26

ZR-B

BISKUPIEC

KJ LOTAR BISKUPIEC
agnieszka.kwiatkowska83@wp.pl

 8 sierpień

31

1

2

ZO-B** ZR-B

DĄBRÓWKA MAŁA

JKS „U Robsonów”
509 972 042

2

ZR-B

LIDZBARK WARMIŃSKI 

JÓZEF KAMIŃSKI
arkadia.stadnina@wp.pl

7

8

9

ZO-B**

BISKUPIEC

KJ LOTAR BISKUPIEC
agnieszka.kwiatkowska83@wp.pl

15

ZR-A

JANISZE

MONIKA KLEPACKA
monika.a.klepacka@gmail.com

14

ZT-B

MALINOWO

16

ZR-B

JANISZE

MONIKA KLEPACKA
monika.a.klepacka@gmail.com

22

ZR-B

POMORSKA WIEŚ

TERESA KOZIK
koni.fundacja@gmail.com

28

ZT-D

MALINOWO

STAJNIA MALINOWO

29

30

ZR-B

TYNWAŁD

PAULINA PESTA
paulina.pesta@cotex-bis.pl

 zmiana na dwudniowe

9 wrzesień

3

4

5

6

ZO-B** + ZR-B Masters 

GAŁKOWO

STADNINA KONI FERENSTEIN
monisia-pasik@wp.pl

3

4

5


MWIM-B

GAŁKOWO

STADNINA KONI FERENSTEIN
monisia-pasik@wp.pl

5

6

ZR-B

BISKUPIEC

KJ LOTAR BISKUPIEC
agnieszka.kwiatkowska83@wp.pl

5

ZT-B

NAWIADY

JOLANTA KARASEK
nawiadygospekol@vp.pl

19

ZR-B IX Pasłęckie Derby

PASŁEK

MOSIR W PASŁĘKU
mosirmirek@vp.pl

26

27

ZR-B

GAŁKOWO

STADNINA KONI FERENSTEIN
monisia-pasik@wp.pl

10 październik

10

11

ZR-B

GAŁKOWO

STADNINA KONI FERENSTEIN
monisia-pasik@wp.pl

23

24

25

HZO-B* HZR-B

DĄBRÓWKA MAŁA

DĄBRÓWKA MAŁA

11 listopad

12 grudzień

© 2020 Warmińsko-Mazurski Związek Jeździecki. Wszelkie prawa zastrzeżone.