Halowe Mistrzostwa Polski oraz Halowy Puchar Polski Dzieci i Młodzieży

na Kucach i Dużych Koniach

Leszno, 10-14 kwiecień 2024

 

Poniżej krótkie podsumowanie wyników naszych zawodników.

 

 

  1. FINAŁ HPP na Kucach gr. C – Zofia Kałaska na HEJ TAKA MALUTKA (Polish Pony Club Spółka z o.o.) po bezbłędnym pierwszym półfinale – niestety eliminacja w drugim półfinale i 17. miejsce
  2. FINAŁ HMP Juniorów Młodszych na Dużych Koniach – Dominika Koper na KING KONG CARLOS z JKS U Robsonów – 48 miejsce
  3. FINAŁ HMP na Kucach gr. D – Karolina Szostawicka na OCEAN BABY SZUMAWA  z Polish Pony Club Spółka z o.o. – miejsce 5.
  4. FINAŁ HPP na Kucach gr. D-bis – Maria Koperska-Pacyńska na MONDGOMERIE z SKJ Hippika Tomaszkowo – 6 miejsce
  5. FINAŁ HPP na Kucach gr. A0 – Hanna Filkiewicz na FUEGO DE AMORE z SKJ Hippika Tomaszkowo -13 miejsce oraz Hanna Cytarska na POSEJDON z Polish Pony Club Spółka z o.o. – miejsce 16.
  6. FINAŁ HMP Młodzików na Kucach gr. A2 –Maria Szmyt (C) na NANCY PONYSPORT z Polish Pony Club Spółka z o.o. – miejsce 26., Zuzanna Bogacka (C) na ZAFIRA z Polish Pony Club Spółka z o.o. miejsce 32., Maja Starostka (C) na BESSY z SKJ Hippika Tomaszkowo miejsce 42.
  7. FINAŁ HPP na Kucach gr. A1 – Natasza Walczyk na MALIBU STAR z Polish Pony Club Spółka z o.o. 6 miejsce, Aleksandra Czujko na FIDŻI z Polish Pony Club Spółka z o.o 7. miejsce, Hanna Cytarska na CYKOR z Polish Pony Club Spółka z o.o. – 8 miejsce, Pola Pietrzak na PANNA MIGOTKA z KJ KAJA Czosnowo 10. miejsce.